jiyuu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jiyuu

Dünya'nın en serbest RPG sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Suminoe'lerin Odası

4 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
Keita Suminoe

Keita Suminoe

Karakter Alanı
Yen:
Suminoe'lerin Odası - Sayfa 4 Left_bar_bleue0/0Suminoe'lerin Odası - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
RP Karakteri: Keita Suminoe

Suminoe'lerin Odası - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 9:12 pm

Keita ona dönüp ''Şey..Bunun seni rahatsız etmediğinden emin misin?'' dedi Keita iyice kızararak.Bundan hoşlanmadığını söyleyemezdi.İyice işler kontrolden çıkmıştı.
Riko Suminoe

Riko Suminoe

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 9:14 pm

Riko başını hafifçe eğer. Yanakları pembeleşmiştir. Keita'nın elini bırakır ve tekrar yutkunur. Başını "rahatsız değilim" anlamında sallar..
Keita Suminoe

Keita Suminoe

Karakter Alanı
Yen:
Suminoe'lerin Odası - Sayfa 4 Left_bar_bleue0/0Suminoe'lerin Odası - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 9:19 pm

Keita halen yüzü kıpkırmızı haldedir.Çok terlemiştir.Derin bir nefes alır ve elini çekmeden Riko'nun dudaklarına yapışır.
Riko Suminoe

Riko Suminoe

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 9:20 pm

Riko tek eliyle keita'nın yüzünü tutar. Onun kızardığını hisseder. Kendisi de en az keita kadar kızarmıştır. o da keita'yı öper.
Keita Suminoe

Keita Suminoe

Karakter Alanı
Yen:

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 9:28 pm

Eliyle Riko'nun göğsünü sıkmaya başlar ve dudaklarını kısa bir süre ayırır,daha sonra onu öpmeye devam eder.
Riko Suminoe

Riko Suminoe

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 9:32 pm

Riko iyice kızarmıştır. Birazdan Ako geleceği için tedirgindir de.. Yine de kendini Keita'yı öpmekten alıkoyamaz..
Keita Suminoe

Keita Suminoe

Karakter Alanı
Yen:

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 9:43 pm

Keita halen ne yaptığına inanamamaktadır.Riko'nun çok kızardığını görünce ellerini geri çeker.Onu öpmeye devam eder.
Riko Suminoe

Riko Suminoe

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 9:44 pm

Riko tereddüt ederek Keita'nın yüzünü tutar ve dudaklarını iyice bastırır. Sonra biranda kensini geri çeker. Yüzü biraz daha kızarmıştır.
B-ben..özür dilerim..keita-kun..
Keita Suminoe

Keita Suminoe

Karakter Alanı
Yen:

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 9:50 pm

''Ahm..Şey..Önemli değil aslında...Bundan hoşlandım'' dedi kızararak.Ama içten içe Keita kendiyle çatışıyordu.Aralarında kan bağı olmasa da bir kızkardeşle bunları yapması doğru muydu..Ama onlardan hoşlanıyordu ve bunu biliyorlardı.
Riko Suminoe

Riko Suminoe

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 9:52 pm

Riko günlüğünü çekmeceye koyduğundan emin olduktan sonra sandalyesini geriye doğru ittirip kalktı. Sandalyeyi düzelttikten sonra yatağına oturup kitap okumaya başladı. Ancak yarım saat sonra uyuyakalmıştı..
Keita Suminoe

Keita Suminoe

Karakter Alanı
Yen:

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 10:00 pm

Keita düşüncelere dalmış gitmişti.Riko'nun uyuyakaldığını daha yeni farkediyordu.Üstünü örtüp yanağından yavaşça öptü.Kendi yatağında uzanırken birden kapının sesini duydu,Ako gelmiş olmalıydı.
Ako Suminoe

Ako Suminoe

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 4 EmptyPaz Ağus. 09, 2009 11:51 am

Ako peşindeki erkeklerden kurtulup içeriye girdi. Riko uyuyordu. Gülümsedi ve daha demin onun oturduğu koltuğa oturup çekmeceyi açtı. İçinden Riko'nun günlüğünü çıkartıp kenara koydu ve onun altında bulunan günlüğünü çıkarttı. Yazmayı bitirdikten sonra günlüğünü kapatıp kilitledi ve çekmeceye geri koydu. Riko'nun günlüğünün kilidini kırmıştı Ako. Bu yüzden hala özür dilememişti ama Riko da ona kızmamıştı. Riko Ako'ya asla kızmazdı zaten.. Nedenini bilmiyordu ama Ako ona ne yaparsa yapın Riko hiç ona bağırmamıştı. Ako bu düşüncelerden kurtulup çekmeceyi kapattı. Riko'nun günlüğünü masanın üstünde unutup o da kitabını aldı ve okumaya başladı. Bir süre sonra o da Riko gibi uyuyakalmıştı..
Keita Suminoe

Keita Suminoe

Karakter Alanı
Yen:

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 4 EmptyPaz Ağus. 09, 2009 12:11 pm

''Eh,buna şaşmamalı.Ne de olsa ikizler.'' dedi gülümseyerek.Onu da öptü ve üstünü örttü.Bir anda Riko'nun günlüğünün masada kilitsiz bir şekilde durduğunu farketti.Bunu yapması doğru değildi ama okumak istiyordu.Masaya gidip oturdu ve günlüğü açıp okumaya başladı.
Riko Suminoe

Riko Suminoe

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 4 EmptyPaz Ağus. 09, 2009 12:24 pm

Günlükte yazanlar:
09.08.2009
Sevgili Günlük;
Sonra 2 gün gerçekten garip geçiyor. Keita-kun ako ile beni sevdiğini söyledi. Tam da onu daha fazla rahatsız etmeme kararı almışken bunu yapması cidden garip.. Ako'nun da Keita-kun'u sevdiğini-çok çok sevdiğini- biliyorum.. Bu yüzden gerekirse Ako ve Keita'nın arasından çekilirim.. Çünkü onlar dünyanın en mükemmel iki insanı.. Benim aksime onlar saf ve masum.. Ben her gece rüyamda Keita'yı görürken onlar büyük ihtimalle gelecekteki hayallerini görüyorlar.. Keita-kun'dan hoşlanıyorum ama Ako'nun sevgisi daha büyük gibi geliyor bana.. Belki de bu yüzden Keita'dan uzaklaşmaya çalışmalıyım.. Gerekirse platonik aşk yaşarım.. Ama ako ve Keita'yı mutlu görmeye değer her şey.. Ako günlüğümün kilidini kırdığı için üzgün görünüyor ve ben buna dayanamıyorum.. Bunun önemli olmadığını söylemek istiyorum ama konuyu bile açmaya korkuyorum.. En iyisi bu unutulana dek sessiz kalmak.. Ve umarım Keita çok mutlu olur.. Çünkü onu çok seviyorum.. yazacak daha bir şey bulamıyorum.. Daha doğrusu daha pek çok şey yazabilirim ama kelimelere nasıl dökeceğimi bilmiyorum.. Bugün pazar olduğu için yine tüm gün evde oturup kitap okuyacağım ve büyük ihtimalle-her ne kadar engellemeye çalışsam da- uyuyakalıp tekrar üşüteceğim.. ve yine keita ile ako'ya belli etmemeye çalışarak iyileşeceğim.. Onların benim yüzümden üzülmelerini hiç mi hiç istemiyorum.. Onlar en iyisini hakediyorlar.. Neyse..şimdilik bu kadar..
Keita Suminoe

Keita Suminoe

Karakter Alanı
Yen:

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 4 EmptyPaz Ağus. 09, 2009 12:39 pm

Keita günlüğü kapattı.Riko gerçekten sadece onları düşünüyordu.Ondan uzaklaşmaya çalışmasının sebebi de buydu.Keita'nın gözleri hafif doldu,Riko hem onu çok seviyordu hem de mutluluğunu düşünüp ondan vazgeçmeye bile razıydı.Günlüğü yerine koydu ve ikizlerin arasındaki yatağına uzandı.Dönüp Riko'ya bakarken o da uyuyakaldı.
Riko Suminoe

Riko Suminoe

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 4 EmptyPaz Ağus. 09, 2009 12:44 pm

Riko yavaşça gözlerini açtı. herkes uyuyordu anlaşılan. yataktan kalkıp mutfağa girdi ve bardağına su doldurup tekrar içeriye döndü. o sırada günlüğünün masanın üstünde olduğunu gördü. Aceleyle hemen günlüğü alıp çekmeceye geri koydu.
ya biri okuduysa? Ako okuduysa?? Daha kötüsü..ya keita-kun okuduysa??kahretsin..çekmeceye koyduğumdan emindim!!
çekmeceyi tekrar kontrol edip keita'ya ve Ako'ya bakar. ikisini birlikte düşününce gerçekten iyi bir ikili oluyorlardır.
İkisinin de yanağından öper(biri ikizim biri sevdiğim çocuk ne vaa xD )
umarım ikiniz de çok mutlu olursunuz.. der ve gözünden gelen tek damla yaşı siler..
Keita Suminoe

Keita Suminoe

Karakter Alanı
Yen:

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 4 EmptyPaz Ağus. 09, 2009 12:52 pm

Keita yatağında sağa sola sallanırken birden gözünü açtı.Rüyasında Riko'yu görmüştü.Mutlu görünüyordu ama içten içe üzgündü.''O günlüğü okumamalıydım'' diye düşündü.Bir yandan da gerçeği bildiği için artık rahattı.Yataktan kalktı ve Riko'nun yanına gitti.Ona okuduğunu söylemeliydi,doğru olan buydu.''Riko-nee..Ben..Özür dilerim ama..Senin günlüğünü okudum'' dedi üzgün bir şekilde.''Ve şunu bilmelisin ki..Ako'yu sevdiğim kadar seni de seviyorum.Lütfen böyle düşüncelere kapılma'' dedi,artık gözyaşlarını tutamıyordu.Ağlarken ona sıkıca sarıldı ve dudaklarından öptü.
Riko Suminoe

Riko Suminoe

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 4 EmptyPaz Ağus. 09, 2009 12:56 pm

Riko kıpkırmızı oldu. Keita-kun mu okumuştu.. en kötü ihtimal de gerçekleşmişti yani.. ona sarılan keita'nın sırtına eline koydu.
kötü çocuk.. dedi alaycı bir tonla..
Keita Suminoe

Keita Suminoe

Karakter Alanı
Yen:

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 4 EmptyPaz Ağus. 09, 2009 12:57 pm

''Seni seviyorum'' dedi gözlerinden yaşlar süzülürken.Onu tekrar öptü.Artık Riko'nun üzülmesine dayanamazdı.
Ako Suminoe

Ako Suminoe

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 4 EmptyPaz Ağus. 09, 2009 1:02 pm

Aka gözlerini açınca Keita'yla Riko'nun öpüştüğünü görür. Alışkanlık üzerine Riko'yu iter ve Keita'yı erotik bir şekilde öpmeye başlar.
Keita Suminoe

Keita Suminoe

Karakter Alanı
Yen:

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 4 EmptyPaz Ağus. 09, 2009 1:08 pm

''Mmmnn...Ako..Biraz yavaş ol'' dedi Keita dudaklarını kurtarabilince.Gerçi artık Ako ve Riko'nun 'saldırılarına' alışmıştı.Daha sonra daha da kızararak bu sefer o Ako'yu öptü.Bir anda gözünün önüne Riko ile yaşadıkları ve Ako'nun yere düşmesi geldi.Artık iyice kontrolden çıkıyor gibiydi..
Riko Suminoe

Riko Suminoe

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 4 EmptyPaz Ağus. 09, 2009 1:17 pm

Riko onları izlerken biranda yüzünde huzurlu bir gülümseme belirdi. Onları rahatsız etmeden yakatan kalktı ve banyoya girip yüzünü yıkadı.
Keita Suminoe

Keita Suminoe

Karakter Alanı
Yen:

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 4 EmptyPaz Ağus. 09, 2009 1:23 pm

Ako'yu bıraktı ve Riko'nun peşinden gitti.''Riko böyle davranma.Seni de onun kadar sevdiğimi biliyorsun'' dedi Keita banyo kapısını kapatıp içeri girince.Ama yerler kaygandı,ayağı birden kayıp Riko'nun üstüne düştü.
''Agh olamaz'' dedi ve Riko'nun üstüne yapıştı.
Zar zor kendini kaldırmaya çalıştı,Riko nun üstünde bir eli göğsünde diğer eli bacağındaydı.Hemen yüzü kızardı.
Riko Suminoe

Riko Suminoe

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 4 EmptyPaz Ağus. 09, 2009 1:25 pm

Riko kıpkırmızı olmuştu. Başını eğdi. Sonra kendini tutamadı ve Keita'nın dudağından öptü. Ancak yanlış bir şey yaptığını düşünüp hemen kendini geri çekti.
Keita Suminoe

Keita Suminoe

Karakter Alanı
Yen:

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 4 EmptyPaz Ağus. 09, 2009 1:26 pm

''Riko..'' dedi Keita daha da kızararak.Öne atıldı ve onun dudaklarına yapıştı.

Suminoe'lerin Odası
4 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki