jiyuu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jiyuu

Dünya'nın en serbest RPG sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Suminoe'lerin Odası

4 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
Ako Suminoe

Ako Suminoe

Suminoe'lerin Odası - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 1:48 pm

Ako Keita'ya bakar ve;
-Ummm...Bizde geç kalıyoruz...
Keita Suminoe

Keita Suminoe

Karakter Alanı
Yen:
Suminoe'lerin Odası - Sayfa 2 Left_bar_bleue0/0Suminoe'lerin Odası - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
RP Karakteri: Keita Suminoe

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 1:48 pm

''Riko-nee!Yanlış anladın.Ben takılıp düştüm.Ah bacağım!'' dedi tekrar burkulan bacağını hissedince.Tekrar ablalarına karşı suçluluk duygusu hissetmişti.''Ben şey..Çok üstünüze geldim.Özür dilerim'' dedi üzgün bir şekilde.
Riko Suminoe

Riko Suminoe

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 1:51 pm

Riko Ako ve Keita'nın ona yetişmesi için bekler sakin bir tavırla. Keita'ya yaptıklarının haksızlık olduğunu düşünmektedir. Kendileri için Keita'yı rahatsız etmek.. Bunu bir daha asla yapmayacaktır Keita istemediği sürece..
Ako Suminoe

Ako Suminoe

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 1:52 pm

Ako Keita'yı alta alarak kendisi kalktı ve elini uzattı.Onuda kaldırınca hemen çantasını topladı ve;
-Rikoooo chaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannn...Bizide bekleee...
Keita Suminoe

Keita Suminoe

Karakter Alanı
Yen:
Suminoe'lerin Odası - Sayfa 2 Left_bar_bleue0/0Suminoe'lerin Odası - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 1:57 pm

Keita üstünü giyip çantasını aldıktan sonra onlara yetişti ve düşüncelere daldı.Hep onları birer kardeş gibi düşünürken şimdi her şey değişmişti..Onlar başka bir kız mıydı yoksa kardeşleri mi?Ama onlar öperken hissettikleri...Düşüncelere dalmışken birden önündeki tümseği göremedi,son anda dengesini sağladı.Ama artık Ako ve Riko ya karşı başka şeyler hissetmeye başlıyordu.
Ako Suminoe

Ako Suminoe

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 2:01 pm

Riko ve Ako Keita düştüğünde önde kendi aralarında konuşuyorlardı.Ako arkasını dönüp etğini düzelterek eğildi ve kalkmasına yardım etti.Gülerek;
-Daha dikkatli ol...Bugünkü kaçıncı düşüşün? dedi ve hoplaya zplaya bekleyen Riko'nun yanına gitti.Bu onun her zamanki haliydi(başka bişi deilXD)...
Riko Suminoe

Riko Suminoe

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 2:04 pm

Riko olduğu yerde zıplıyordu. Bir yandan da kıkırdıyordu. Sonunda Keita hakkında doğru kararı verdiği için mutluydu. Bundan sonra o istemediği takdirde hiç bir şey yapmayacaktı.
Keita Suminoe

Keita Suminoe

Karakter Alanı
Yen:

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 2:05 pm

Keita Ako ve Riko dan önce döndü,odaya girip ödevlerini yapmaya başladı.Kapıdan sesleri gelmeye başlamadan önce ödevini bitirmiş yatağında uzanıyordu.
Riko Suminoe

Riko Suminoe

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 2:10 pm

Riko ve Ako yavaşça içeriye girdiler. Riko Keita'nın yattığını görünce Ako'ya döndü ve sus işareti yapıp Keita'yı gösterdi. Onlar da ödevlerini sessizce bitirdiler. Riko ödevini bitirip dışarıya baktığında havanın kararmış olduğunu gördü. Kendini hiç aç hissetmiyordu. Üstündekileri çıakrtıp geceliğini giydi. Tam keita'nın yanına gidecekken aklında Keita'nın sabah söyledikleri yankılandı.
"Neden yine yanımda uyudunuz?" demişti kızgın bir tonla. Bu aklına gelince yön değiştirdi ve kendi yatağına doğru yürümeye başladı.
Keita Suminoe

Keita Suminoe

Karakter Alanı
Yen:

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 2:14 pm

Bunu söylemeliydi artık dayanamıyordu.Her ne kadar bastırmaya çalışsa da böyleydi işte.Yavaşça ayağa kalkıp Riko ve Ako'nun yataklarının arasına geçti ve yavaşça ''Şey..Ben bunu nasıl diyeceğimi bilmiyorum ama...Sizi artık bir kardeş olarak göremiyorum..'' dedi Keita.Hemen yüzlerindeki şaşkınlık ifadesi üzerine ''Ben sanırım sizi..Seviyorum,sanki başka bir kızmışsınız gibi.Anlasanıza sizden hoşlanıyorum.'' dedi Keita,yüzünün tamamı kızarmıştı ama söylemişti artık.
Ako Suminoe

Ako Suminoe

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 2:20 pm

Ako WHAT THE FUCK ifadesiyle ilk önce ona sonrada Riko'ya baktı.O sırada yatağında oturmuş üstünü değiştiriyordu.Geceliğini kafasından geçirdi ve kendini yatağa attı.Bacaklarını katlamıştı ve bu yüzden Keita'ya doğru echhi bir görüntü açığa çıkmıştı.Ama Ako yorgun olduğu ve ödev yapmaktan gözlerinin bile uğuştuğu için gözlerini ovaladıktan sonra;
-Haaa?Ihmm...Anlayamadım...Ne dedi Riko chan?...
diyerek yan döndü ve bir bacağını kendine doğru çekti.
-not:yatarken geceliğini düzeltmedi kafasında geçirdi dedikyaXD-
Riko Suminoe

Riko Suminoe

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 2:22 pm

Riko şaşırmıştı. Keita'ya bakakaldı. Ako'nun dediğini duymamıştı bile. Yavaşça Keita'nın elinden tuttu ve kendine doğru yavaşça çekti. Yatağa düşürmemeye dikkat ediyordu. tereddüt ederek yanağından öptü.
Buna izin var mı, Keita?
Keita Suminoe

Keita Suminoe

Karakter Alanı
Yen:

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 2:23 pm

Belki hayatında ilk kez bunu yaparak yavaşça Riko'ya dönüp onu dudaklarından öptü,ardından Ako'yu da aynı şekilde öptü.İyice kızarmıştı.''Dedim ki sizden hoşlanıyorum''
Riko Suminoe

Riko Suminoe

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 2:26 pm

hatırlıyor musun? Küçükken de böyle derdin keita..Ancak 5 dakika öncesine kadar bizden nefret ediyordun.. İleride yine öyle olacak.. dedi ve yastığına başını gömdü. Gözlerini kapatmamıştı hala.. o sırada havanın soğuk olduğunu farketti. yavaşça kalkıp Ako'nun yatağına girdi.
Ako..üşüdüm..yanına yatabilir miyim? diye sordu masum bir çocuk edasıyla..
Keita Suminoe

Keita Suminoe

Karakter Alanı
Yen:

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 2:29 pm

''Sizden nefret etmiyordum,sadece duygularımı bastırmaya çalışıyordum.'' dedi üzgün şekilde.''Ama artık biliyorsunuz.Sizi seviyorum diyorum anlamıyor musun?'' dedi Keita ağlamanın sınırında.Tekrar Riko'nun dudaklarına yapıştı ve onu öptü.
Ako Suminoe

Ako Suminoe

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 2:38 pm

Ako kafasını kaldırdı;
-BİZDEN HOŞLANIYORMUYMUŞ!?!?...
Keita Suminoe

Keita Suminoe

Karakter Alanı
Yen:

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 2:43 pm

Riko'yu bırakıp Ako ya döndü ve ''Evet,kaçıncı söyleyişim olacak'' dedi hafif gülümseyerek ve bu sefer Ako yu öptü.
Riko Suminoe

Riko Suminoe

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 2:44 pm

Riko yüzüstü yattı ve başını yastığına gömdü. Üstündeki gecelik açılmıştı ve kilodu görünüyordu ama bunun farkında bile değildi. Böyle bir şeyin olacağını hayal bile edemezdi..
Ako Suminoe

Ako Suminoe

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 2:45 pm

Ako Keita geri çekilince birsüre sonra dudaklarını büktü...
-Pek sanmıyorum ama...
Keita Suminoe

Keita Suminoe

Karakter Alanı
Yen:

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 2:50 pm

''Pekala'' dedi Keita ikizler tepkisiz kalınca.Yatağını ittirerek ikisinin arasına getirdi ve ''O zaman ben sizinle yatıyorum'' dedi ve yatağına uzandı ikisini de kollarına alarak.
Riko Suminoe

Riko Suminoe

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 2:53 pm

Riko ürperdi ve Ako'ya sarıldı. Bunu hiç ama hiç beklemiyordu. Belki de Keita buna alışık olduğu için böyle yapıyordu. Çünkü her zaman Ako ve Riko onun yanına gider ve onunla birlikte uyurlardı. Keita'nın onların yanına gelmesi şaşırmıştı Riko'yu. Gözlerini kapatıp Ako'ya biraz daha sarıldı.
Ako Suminoe

Ako Suminoe

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 2:54 pm

Ako avatarındaki gibi olmuştu(XD).Bunun böyle olacağını hiç tahmin etmemişti.Böyle olacağını asla tahmin edemezdi.Aklının ucunda bile geçmeyecek bir durumdu.Riko uykuya dalmak üzereydi.Oda Riko'ya sarıldı.Daha dün geceye kadar sarılarak uyuduğu kişi Keita'ydı...
Keita Suminoe

Keita Suminoe

Karakter Alanı
Yen:

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 2:58 pm

Keita şaşıracaklarını tahmin etmişti,gülümsedi ve yanlarına yaklaştı.Ama çok güzellerdi ve buna dayanamıyordu,duygularını bastırmaya çalışmıştı ama sonunda onlara gerçeği söylediği için mutluydu.Onlara sarılıp uykuya daldı.
Riko Suminoe

Riko Suminoe

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 2:59 pm

Riko kendini diken üstünde hissediyordu. Keita'dan biraz uzaklaştı ve Ako'ya daha çok sokuldu.
Ako.. Ne yapacağımı bilmiyorum..
Ako Suminoe

Ako Suminoe

MesajKonu: Geri: Suminoe'lerin Odası   Suminoe'lerin Odası - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 3:02 pm

Ako Riko'ya baktı.Sonra kısık bir sesle(keita duyamıooXD);
-Ondan hoşlanmıyormusun şapşal?XD dedi ve gülümseyerek Riko'ya daha sıkı sarıldı.

Suminoe'lerin Odası
2 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki