jiyuu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jiyuu

Dünya'nın en serbest RPG sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"İntikam soğuk yenen bir yemektir. ama ben sıcak severim.."

YazarMesaj
Darcy Eliana

Darcy Eliana

Karakter Alanı
Yen:
"İntikam soğuk yenen bir yemektir. ama ben sıcak severim.." Left_bar_bleue3630/10000"İntikam soğuk yenen bir yemektir. ama ben sıcak severim.." Empty_bar_bleue  (3630/10000)
RP Karakteri: Darcy Eliana(kısaca Elia)

"İntikam soğuk yenen bir yemektir. ama ben sıcak severim.." Empty
MesajKonu: "İntikam soğuk yenen bir yemektir. ama ben sıcak severim.."   "İntikam soğuk yenen bir yemektir. ama ben sıcak severim.." EmptyPaz Ağus. 02, 2009 11:17 am

Eliana yavaş adımlarla ormana geldi. Etrafına bakınıyordu. O canavarı bulabilmek için her metrekareyi didik didik arıyordu. yolda ilerlerken bir kaç fare ve bir yılan öldürmüştü. Ama onlarla fazla uğraşmak istemediği için direk kafalarını kesip yoluna devam etmişti. Biraz sonra bir hışırtı duydu. oraya döndü. tanıkların anlatımına uyuyordu. Eliana kedi formuna geçti hemen. saçları ve gözleri mavileşti,kuyruğu ve kulakları çıktı. Ancak bu sefer daha çok mora dönüktü. Eliana pençelerini çıkarttı. Elinde orta boylarda bir kutu tutuyordu. Eliana yavaşça canavara yaklaştı.
bir örümcek,eh?
devasa boyutlarda bir örümcekti karşısındaki. daha çok karadula benziyordu. Eliana biranda örümceğin önünde belirdi. pençesiyle bacaklarından ikisini kopardı. örümcek önce yere düştü. sonra biraz dengesizce ayağa kalktı. uzun,sağır edici bir çığlıktan sonra ağzını açtı ve bir sıvı fırlattı. bu sıvı beyaz ve yoğundu. Eliana son anda kaçabilmişti. Sıvının düştüğü yer bir anda buharlaştı.
tch! Bu kadar mı? diye bağırdı. Örümceğe doğru koşmaya başladı. Elindeki plaştik kutuyu örümceğin ısırabileceği şekilde ağzına soktu. Örümcek zehrini akıtmaya başladı. Eliana hafifçe gülümsedi. Yeterli miktarda zehir almıştı artık. Daha doğrusu alabileceği kadar almıştı. Tüm kutu dolmuştu çünkü. Eliana örümceğin kafasını gözdesinden ayırdı tek hareketle. Örümceğin gövdesi kafasından 4 saniye sonra yere düştü… Eliana yavaşça elindeki zehire bakarak yürümeye başladı. Hemen bir panzehir yapsa iyi olurdu. Çünkü kendisi de yaralanmıştı. Kedi formundan normale döndü ve koşmaya başladı. Elinden geldiğince hızlı koşuyordu ama elindeki kutuyu da sıkıca tutuyordu. Biraz sonra laboratuara vardı.
(arkadaşlar laboratuar diye bir başlık olmaması ve boşu boşuna-3 satırlık- konu açmanın lüzumsuz olması sebebiyle buraya yazacağım)
Eliana zehrin bir kısmını araştırma için ayırdı ve kalanıyla panzehiri üretmeye başladı. Böyle işlerde bayağı iyiydi. Bir çok zehrin panzehirini kendisi bulmuştu. Birkaç madde daha karıştırdı. Birkaç saatin ardından panzehiri hazırlamıştı. Kendi üzerinde denedi. Zehrin morarttığı bölge önce bir süre yandı. Sonra morarıklık geçti. Eliana yine hafifçe gülümsedi. Sonra yine bu sebeple yatan insanların yanına koştu. Hepsinin yaralarına bu merhem kıvamındaki ilacı sürdü. Sonuç başarılıydı. Eliana yavaşça hastaneden çıktı ve evine doğru yürümeye başladı.
http://thebleacher.turkforumpro.com/forum.htm

"İntikam soğuk yenen bir yemektir. ama ben sıcak severim.."
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yeni bir "arkadaşlık"