jiyuu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jiyuu

Dünya'nın en serbest RPG sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sayonara minna-san!

YazarMesaj
Haruhi Suzumiya (ÖLDÜ)

Haruhi Suzumiya (ÖLDÜ)

Karakter Alanı
Yen:
Sayonara minna-san! Left_bar_bleue2720/10000Sayonara minna-san! Empty_bar_bleue  (2720/10000)
RP Karakteri: Haruhi Suzumiya

Sayonara minna-san! Empty
MesajKonu: Sayonara minna-san!   Sayonara minna-san! EmptyC.tesi Ağus. 22, 2009 8:38 am

Haruhi, boynunu sıkı sıkı tutan garip yaratığın pençelerini tekmelemeye başlar ve üçüncü tekmesinde pencesini ikiye ayırırır(HOUKOU gücü XD) İstemsiz bir şekilde ilk kyruğu ortaya çıkar. Haruhi, bir ağacın tepesine bakar ve hayretler içinde kalır. Telaşla aşağı iner ve hızla önüne geleni öldürmeye başlar. Çünkü ileride ona doğru gelen büyük bir hayvan ordusu vardır. Bir kuyruk vardır ama yavaş yavaş ikincisi çıkıyordur. Kendini kontrol edemiyordur. Arka arkaya diğer kuyrukları da çıkar. Artık içindeki beş kuyruklu gobi houkou tamamen ortaya çıkmıştır. Haruhi ne bir şeyler algılayabiliyor ne de hareket edebiliyordu. Houkousavaşırken haruhi iç dünyasındaydı. Gözlerini hızlıca açtı. Houkounun eskidern olduğu mühürlü yerin önündeydi. Ve...houkou da onun karşısında.
Haruhi: Neden? Bunu neden yaptın? Ben ölebilirdim...!!!
Gobi Houkou: Onlar geliyor! Yaralandım ve geri dönmek zorunda kaldım.
H: Şu an kendimde miyim? Sen mühürlü olduğuna göre bu benim bedenim geri dönmeliyim!
GH: İki şekilde de öleceksin. Ben de senin kaderine uymak zorundayım...Elveda
Haruhi gözlerini tekrar açtığında bedenindeydi. Ağaçların arasından birdenbire insan-kertenkele karışımı bir şey çıktı. Çok hızlı hareket ediyordu. Elinde mızrak benzeri bir şey vardı. Haruhi sadece bu kadarını görebilmişti. Onunla harşılaştıktan sonra 3 saniye bile onun hızına dayanamamıştı. O büyük mısrak karnını delip geçmişti. Haruhi, mızrağın önde kalan kısmını sıkıca tuttu. Ağlıyordu. Geride bıraktığı insanlar için ağlıyordu. Burada ölmemeliydi.
- G...gitme...ne i...zin v...ver...me...ye...ceğim
Kertenkele sadece tısladı ve mızrağı çıkardı. Haruhi'nin elleri dayanmadı ve aşağı sarktı. Önünü zor görebiliyordu ve ayakta durmakta bayağı güçlük çekiyordu.
- N...neler olu...yor?
Haruhi son gücünü toplayıp kertenkele-insan kırması yaratığa doğru koştu. Ama ona yaklaştığında kalb inden de bir mızrak geçmişti. Dizlerinin üzerine çöktü. Gözlerini açtı ama kıpırdayamıyordu. Bütün yaratıklar kertenkeleye itaat ediyordu. Sadece bunu görebilmişti
- N..naru...to-kun kaç Öl...me...ni is...te...mi...yo...rum

Bu Haruhi'nin son anlarıydı. Ve gözlerini kapatamadan karanlığa gömüldü.

Sayonara minna-san!
1 sayfadaki 1 sayfası